Przebieg procesu dydaktycznego – TPL II w okresie 30.11-4.12.2020

Uwaga studenci IV roku farmacji!

Informacje dotyczące przebiegu procesu dydaktycznego w Katedrze i Zakładzie Technologii Postaci Leku w zakresie przedmiotu Technologia Postaci Leku (TPL II) IV rok kierunek farmacja

Zajęcia prowadzone w ramach przedmiotu technologia postaci leku w terminie 30.11 – 04.12.20 przeprowadzone zostaną w godzinach zgodnie z planem zajęć w trybie zdalnym na platformie MS Teams.

1. Ćwiczenia:

L. parenteralne:

GMP:

2. Seminaria:

Cytostatyki

Na podstawie Zarządzenia Nr 144/20 Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z dnia 25 listopada 2020 roku od dnia 7 grudnia br. zostają wznowione zajęcia kształtujące umiejętności praktyczne (ćwiczenia). Wykłady i seminaria realizowane będą nadal zdalnie na platformie MS Teams. W przypadku zmian dotyczących formy i sposobu realizacji zajęć niezbędne informacje zostaną natychmiast przekazane.

koordynator przedmiotu: Dr Magdalena Ratajczak (mratajcz@ump.edu.pl)