Przebieg procesu kształcenia w okresie 22-28.02.2021 – TPL II

Informacje dotyczące przebiegu procesu dydaktycznego w Katedrze i Zakładzie Technologii Postaci Leku w zakresie przedmiotu Technologia Postaci Leku (TPL II)

IV rok kierunek farmacja

W nawiązaniu do Zarządzenia Nr 8/21 Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z dnia 6 lutego 2021 r. w sprawie organizacji kształcenia i roku akademickiego 2020/21, Dziekan Wydziału Farmaceutycznego Prof. Dr hab. Anna Jelińska informuje, że:
    • od 22 lutego do 28 lutego 2021 r. wszystkie zajęcia przewidziane planem studiów będą realizowane zdalnie.

Zajęcia prowadzone w ramach przedmiotu technologia postaci leku w terminie 22.02.-28.02.21. przeprowadzone zostaną w godzinach zgodnie z planem zajęć w trybie zdalnym na platformie MS Teams.

1. Ćwiczenia:

Suche formy

Żywienie pozajelitowe

Od 1 marca 2021 roku wszystkie zajęcia kształtujące umiejętności praktyczne (ćwiczenia), będą odbywały się z bezpośrednim udziałem Studentów.

Wykłady i seminaria realizowane będą nadal zdalnie na platformie MS Teams.

W przypadku zmian dotyczących formy i sposobu realizacji zajęć niezbędne informacje zostaną natychmiast przekazane.

koordynator przedmiotu:
    Dr Magdalena Ratajczak (mratajcz@ump.edu.pl)